Stawiamy na łatwość użytkowania.

Stawiamy na łatwość użytkowania.

Użytkownicy powinni w szybki i łatwy sposób dotrzeć do informacji dotyczących obsługiwanych przez system baz danych, jego środowiska programistycznego oraz dostępnych wersji językowych. - Postawiliśmy nacisk na rozbudowę funkcjonalności, które ułatwią menadżerom nie tylko wybór rozwiązania ale też jego dostawcy - wskazuje Adam Gajda, IT Manager w BPC Group, odpowiedzialny za opracowanie struktury informatycznej bazy.

Do mocnych stron projektu można zaliczyć:

      1. Odwzorowanie różnych modeli sprzedaży rozwiązania. Przedsiębiorca na karcie rozwiązania znajdzie informację o tym, kto jest jego producentem (wraz z datą pierwszego wdrożenia systemu), która firma reprezentuje producenta na rynku polskim oraz sprzedaje i wdraża rozwiązanie.
      2. Podział oferty dostawcy na systemy informatyczne, które są jego autorstwa oraz te oferowane w ramach sieci dealerskiej.
      3. Podział wdrożeń referencyjnych na realizacje producenta oraz poszczególnych dostawców.

Baza systemów IT jest w pełni przystosowania do przeglądania jej za pomocą urządzeń mobilnych. W chwili obecnej producenci i dostawcy rozbudowują pakiety udostępnionych danych o wdrożenia referencyjne oraz wykazy dodatkowych, specjalistycznych możliwości systemów.

×

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat impedit repellendus vero cupiditate suscipit, tempora quae praesentium qui omnis molestias fugiat totam architecto quo ad aliquam excepturi. Quia, id quo.

Pobieranie danych...

Loader